2016.12.21 18:53

Programok a téli szünet előtti utolsó napon

A téli szünet előtti utolsó nap a kikapcsolódás jegyében telt. Kreatív kézműves foglalkozással indult a programsorozat Lempeg Nikoletta édesanya és a tanítónők irányításával. Köszönjük a munkájukat! Majd a Garabonciás együttes szórakoztatta a gyerekeket. Ezt követte Vámos-Serman Ildikó néni projektje. Ebéd után Mega ének-zene castingra hívtuk a gyerekeket. Helyezettek:

Kiemelt arany minősítés: Fenk Laura,Glavánovics Lili, Klauzer Liliána, Lónai Viktória, Süle Kíra,Szalai Titanilla, Tóth Anasztázia,Vider Roxána, Vlasenko Kosachov Artúr.

Arany minősítés: Cser Dávid,Klauzer Liliána, Molnár Patrik,Szabó-Bálint Valentin.

Ezüst minősítés: Lónai Jázmin, Sisak Johanna, Szemes Tamás, Vekszli Amira.

Köszönjük a hangosítást Dancs Rolandnak!

Ezen a napon került sor a Lego építőmesterek pályázat eredményhirdetésére is. Mind a 23 beérkezett alkotás arany minősítést kapott: Benkő Zsófia (óvodás),Szeles Viktória, Takács Gréta, Szatmári Dominik, Kurucz Krisztián, Vlasenko Kosachov Artúr (1. osztály; Bakucz Mirkó, Lónai Jázmin, Klauzer Liliána, Sisak Johanna, Takács Márton, Varga Dávid (2. osztály); Nagy-Balogh Celesztina,Molnár Patrik, Szeles Zoltán, Szovák Alex (3. osztály); Czibók Bence, Cser Dávid, Glavánovics Gergely, Lónai Viktória, Schuh Norbert, Szemes Tamás, Szabó-Bálint Valentin (4. osztály)

Közönségdíjasok: 1. hely: Szemes Tamás; 2. hely: Szabó-Bálint Valentin; 3. hely: Lónai Viktória. Mindhárman családi belépőt kaptak Zircre a Balaton-Bakony Kocka Klub lego kiállítására. Köszönjük a klub ajándékát!

GRATULÁLUNK!

Zichy Antónia Általános Iskola Gróf Erdődy Ferenc Telephelye

9754 Pecöl, Széchenyi u. 15-17.
Nyitvatartási idő:7.00-18.00 óra

06-95/494-118

Sárvári Tankerületi Központ

9600 Sárvár, Dózsa György u. 14.

06-95-795-205