Zajongó együttes koncertje a Gróf Erdődy Ferenc Napok keretében

2015.03.09 17:18

Május 22-én, pénteken 9:30 órakor koncertet ad tanulóinknak a Zajongó együttes a Gróf Erdődy Ferenc Napok keretében.

Az együttes tagjai így vallanak magukról:

„Nagy örömmel választottuk a leghálásabb és legőszintébb közönséget - a gyereket - arra, hogy az általunk játszott nagyszerű dalok üzeneteit célba juttassuk. Baráti társaságunk minden tagja képzett muzsikus, legtöbbünk pedagógus. Halász Judit, Kaláka, Bojtorján, a 100 Folk Celsius dalait játsszuk élő koncertjeinken. Muzsikájukon nőttünk fel mi magunk is, és hisszük, hogy ezek, és a hozzájuk kapcsolódó pozitív élmények segítettek minket boldog gyermeknek lenni. Hamarosan saját dalokkal is jelentkezünk. Reméljük, hogy sok kisgyerek és szülő arcára csalhatunk mosolyt velük!”

A koncertre meghívást kaptak a Pecöli Bóbita Művészeti Óvoda óvodásai és az egervölgyi Suli Harmónia Általános Iskola tanulói.

Szeretettel várjuk az érdeklődő szülőket, nagyszülőket, falubelieket is.

Zajongó.pdf (398082)