I. Népdaléneklési Verseny-2015.05.18.

2015.05.18 21:23

Hat iskola(Csénye, Ikervár, Sótony, Egervölgy, Gárdonyi Géza Ált. Isk. Sárvár és Pecöl) és a Pecöli Bóbita Művészeti Óvoda részvételével lezajlott iskolánkban az I. Népdaléneklési Verseny.

Eredmények:

Óvoda:1. hely: Jackel Anna,Klauzer Liliána,Süle Luca,Varga Dávid(felkészítő:Szemesné Németh Rita)

2.hely:Lónai Jázmin, Sisak Johanna,Takács Gréta(felkészítő:Szemesné Németh Rita)

1-2.osztály:

1.hely:Csóka Bella Zsóka(Gárdonyi Ált. Isk. Sárvár,felkészítő:Vörös Krisztina)

2.hely:Milkovics Hanna(Ikervár,felkészítő:Horváth Lászlóné)

3.hely:Watzinger Lena(Pecöl,felkészítő:Véghné Edvy Gabriella)

3-4.osztály:

1.hely:Mona Cintia(Egervölgy,felkészítő:Péntek Enikő)

2.hely:Vider Roxána(Pecöl,felkészítő:Süle Miklósné)

3.hely:Burka Amina(Csénye,felkészítő:Véghné Edvy Gabriella)

Alsós duett és csoport:

1.hely:Lónai Zsófia-Vider Roxána(Pecöl,felkészítő:Süle Miklósné)

2.hely:Csécs Viktória-Mona Cintia-Pej Nikoletta-Vörös Rebeka(Egervölgy,felkészítő:Péntek Enikő)

3.hely:Csécs Viktória-Vörös Rebeka(Egervölgy,felkészítő:Péntek Enikő)

5-6.osztály:

1.hely:Horváth Anna(Sótony,felkészítő:Tóthné Nyerges Melinda)

2.hely:Toldi Milán(Sótony,felkészítő:Tóthné Nyerges Melinda)

3.hely:Koszorús Eszter(Gárdonyi Ált. Isk. Sárvár,felkészítő:Vörös Krisztina)

7-8.osztály.

Megosztott 1.hely:Horváth Panna(Gárdonyi, Sárvár,felkészítő:Vörös Krisztina)

Piriti Kornél(Sótony,felkészítő:Tóthné Nyerges Melinda)

Megosztott 2.hely:Szücs Vanessza(Egervölgy)

Péntek Máté(Sótony,felkészítő:Tóthné Nyerges Melinda)

3.hely:Hegyi Zoltán Flórián(Ikervár,felkészítő:Tóthné Nyerges Melinda)

Felsős csoport:

Megosztott 1.hely:Bíró Stefánia-Hegedűs Natália-Milkovics Melinda(Ikervár,felkészítő:Tóthné Nyerges Melinda)

Borivirág énekegyüttes:Füzes Biborka,Marton Adél,Balogh Zsófia,Gergácz Mira,Gerencsér Dóra,Barasits Gréta(Gárdonyi,Sárvár,felkészítő:Vörös Krisztina)

2.hely:Szücs Vanessza-Horváth Melinda(Egervölgy,felkészítő:Péntek Enikő)

Gratulálunk!