Elismerések a tanévzáró ünnepélyen

2015.07.31 05:37

Jeles,kiváló és kitűnő tanulóink könyvjutalmat vehettek át:Szalai Titanilla,Fenk Laura,Szovák Alex(1.o.);Lónai Viktória,Czibók Bence,Cser Dávid,Glavánovics GergelySaródi Richárd,Schuh Norbert,Szabó-Bálint Valentin,Szemes Tamás(2.o.);Nagy Levente(3.o.);Lónai Zsófia,Lőrik Levente(4.o.).

Dicsérő oklevelet kapott tanulóink:Olasz Fabríció,Szeles Zoltán,Szovák Alex(1.o.);Szabó-Bálint Valentin(2.o.);Kiss Milán(3.o.);Vider Roxána(4.o.)

"Év tanulója 2015 díj":Szovák Alex(1.o.);Szabó-Bálint Valentin(2.o.)

"Gróf Erdődy Ferenc 2015 díj":Lónai Zsófia(4.o.)

"Egy jel,amit itt hagytál"díj:Vider Roxána,Tóth Kitti,Benkő Marcell,Glavánovics Ábel,Lőrik Levente(4.o.)

Iskolánkért végzett áldozatos munkájuk elismeréseként dicsérő oklevelet kaptak: Nagyné Séfer Zsanett, Schuhné Kopácsi Anita,Pathy Marianna,Rozner Melinda,Vöcseiné Bodorkós Adél,Márfi Mónika,Bakuczné Málovics Mónika, Őri Sándorné,Szelesné Tömő Viktória,Süléné Bencsik Katalin,Olaszné Málovics Andrea,Hérincs Adrienn,Márfi Virág,Takáts Fruzsina,Szabó István,Lónai Zsolt,Molnár László,Rigler Zsolt, Czibók Attila,Baranyai Zoltán,Kopácsi Imre,Mándli Gábor,Laurenczi Gábor,Szemes Tamás,Bencsik Károly,Cser Bálint,Széll József,Benkő Zsolt,Glavánovics Zsolt,Plózer József,Nardai László,Cser Márton,Dávid Lajos,Könczöl László,Horváth István, Süle Miklós.

"A pecöli iskoláért 2015 díj":Benkő Zsoltné,Glavánovicsné Őri Tünde,Szabó Istvánné,Cserné Biacsi Boglárka,Cser Gábor,Gróf Erdődy László,Mándli János,

Olasz László,Szabó Attila

Gratulálunk!