Osztályaink 2017/2018. tanév

 

                            Benkő Zsófia, Gombkötő Levente, Klauzer Dávid, Laurenczi Krisztofer, Lempeg Máté, Musits Alexander

 

 

                       Csizmadia Luca, Fenk Léna, Kiss Lili Karolina, Kurucz Krisztián, Süle Luca, Szatmári Dominik, 

Szeles Viktória, Szendrei Ildikó Anna, Takács Gréta, Vlasenko Kosachov Artur

 
 

               Bakucz Dominik, Bakucz Mirkó, Klauzer Liliána, Lempeg Dávid, Lónai Jázmin, Takács Márton, 

Varga Dávid, Vekszli Amira

 

                           Fenk Laura, Glavánovics Lili, Laurenczi Alexandra, Molnár Patrik,Nagy-Balogh Celesztina, Szeles Zoltán, 

Szovák Alex, Tóth Richárd

 

Osztályaink 2016/2017. tanév

1. osztály - Osztályfőnök: Vámos-Serman Ildikó

Fenk Léna, Kiss Lili Karolina, Kurucz Krisztián, Süle Luca, Szatmári Dominik, Szeles Viktória,

Szendrei Ildikó Anna, Takács Gréta, Vlasenko Kosachov Artur

 
 
 
2. osztály - Osztályfőnök: Vámos-Seman Ildikó
 

Bakucz Dominik, Bakucz Mirkó, Klauzer Liliána, Kovács Márk, Lempeg Dávid, Lónai Jázmin,
Sisak Johanna, Takács Márton, Varga Dávid, Vekszli Amira

 
 
3. osztály - Osztályfőnök: Kiss-Pálné Czinege Anikó
 
 

Fenk Laura, Glavánovics Lili, Laurenczi Alexandra, Molnár Patrik,Nagy-Balogh Celesztina, 

Szalai Titanilla, Szeles Zoltán, Szovák Alex, Tóth Richárd

 

4. osztály - Osztályfőnök: Kiss-Pálné Czinege Anikó

Czibók Bence, Cser Dávid, Glavánovics Gergely, Lónai Viktória, Rigler Kevin, Sárközi

 Evelin, Schuh Norbert, Süle Kira, Szabó-Báint Valentin, Szemes Tamás, Tóth Anasztázia

 

 
 

Osztályaink 2015/2016. tanév

1. osztály - Osztályfőnök: Kovács Katalin

                                                                        

Bakucz Dominik, Bakucz Mirkó, Klauzer Liliána, Kovács Márk, Lempeg Dávid, Lónai Jázmin,
Sisak Johanna, Takács Márton, Varga Dávid, Vekszli Amira

 

2. osztály - Osztályfőnök: Kovács Katalin

                                                                                 

 

Fenk Laura, Glavánovics Lili, Laurenczi Alexandra, Molnár Patrik,Nagy-Balogh Celesztina, Olasz

Fabríció, Szalai Titanilla, Szeles Zoltán, Szovák Alex, Tóth Richárd

 

3. osztály - Osztályfőnök: Czibók Attiláné

                                                                                  

 Czibók Bence, Cser Dávid, Glavánovics Gergely, Lónai Viktória, Rigler Kevin, Saródi Richárd, Sárközi

 Evelin, Schuh Norbert, Süle Kira, Szabó-Báint Valentin, Szemes Tamás, Tóth Anasztázia, Watzinger

 Lena

 

4. osztály - Osztályfőnök: Czibók Attiláné

 

                                                                                   

Kiss Milán, Laurenczi Dzsenifer, Nagy Levente, Szalai Kristóf, Vöcsei Mihály

 

Osztályaink 2014/2015. tanév

1. osztály - Osztályfőnök: Kovács Katalin

 

Fenk Laura, Glavánovics Lili, Laurenczi Alexandra, Molnár Patrik,Nagy-Balogh Celesztina, Olasz

Fabríció, Szalai Titanilla, Szeles Zoltán, Szovák Alex, Tóth Richárd

 

2. osztály - Osztályfőnök: Kovács Katalin

 

Czibók Bence, Cser Dávid, Glavánovics Gergely, Lónai Viktória, Rigler Kevin, Saródi Richárd, Sárközi

Evelin, Schuh Norbert, Süle Kira, Szabó-Báint Valentin, Szemes Tamás, Tóth Anasztázia, Watzinger

Lena

 

3. osztály - Osztályfőnök: Czibók Attiláné

Balázs Márkó, Kiss Milán, Laurenczi Dzsenifer, Nagy Levente, Szalai Kristóf

 

4. osztály - Osztályfőnök: Czibók Attiláné

Balázs Attila, Benkő Marcell, Glavánovics Ábel, Lónai Zsófia, Lőrik Levente, Tóth Kitti, Vider Roxána